SUPERCUP 2018 ... Den první ...

Jsme na SUPER Cupu U10 opět po roční pauze. Losem do paírově nejsilnější skupiny. Draci Brno (nejlepší baseballový klub v ČR), Jouders Praha (nejlepší softballový klub v ČR) a tři zahraniční reprezentanti. Sant Boi Barcelona (Španělský klub a loňský finalista), United Kingdom (repre z Anglie), Vienna Wanderers (Rakouský tým z Vídně) a pak my, nějaká Plzeň . Přesto všechno se těšíme a dorážíme na místo v dobré náladě.

První ranní páteční zápas hned proti španělům z Barcelony. Jsme domácí, celá zápas vedeme a končíme výhrou 17:3. COŽE ? Nikdo nechápe, zpočátku myšlenka že asi omyl v zápisu výsledku, následují gratulace od ostatních týmů. Lepší vstup do turnaje jsme si nemohli přát. Nálada tryská optimismem a už se těšíme na druhý zápas proti Anglii.

Druhé dějství ale pošklodilo počasí. Bohužel. Jsme hosté a pálíme proti silnému větru, kdy naše tři silné odpaly končí v lapašce 2.mety či spojky. Najednou bouřka, kroupy a zápas se přerušuje na 10 nejhorších minut. Poté už jen prší a jdeme do pole. Soupeř nám nadělí 3 body a na nás je abychom vše otočili v náš prospěch. Pálíme ale špatně přímo na nejlepší hráče soupeře do rukavic. Je z toho jen jeden bod a soupeř jde opět do útoku. Nakonec Prohra 7:4 a ta nás mrzí hrozně! Lehký soupeř který měl být poražen, my zmrzlí, mokří, smutní, škoda mluvit.

Třetí zápas dne proti Joudrs Praha. Dosavadní nejlepší tým naší skupiny. Jsme hosté pálíme ale opět výborná obrana soupeře hraje bezchybně tři auty. Tahanice o každý bod. Nakonec po 5směnách prohráváme 9:6 a vstupujeme do 6.otevřené poslední směny. Hráči chtějí zvrátit zápas a s chutí pálí a pálí a pálí. Dáváme 6 bodů a do dohrávky vedeme o tři body. Zahrát 3 auty se zdá být snadné. ale několik chcyb v poli a my končíme zápas remízou 12:12. Nutno říci, že zaslouženou pro oba týmy. Výborný zápas plný zvratů a napětí.

První den končí. Díky dešti se nekonal ani zahajovací ceremoniál. Náš tým musí poděkovat naším SKVĚLÝM FANOUŠKŮM. Silný kotel byl slyšet po celém areálu celý den suverénně nejvíce. Díky! Už se těšíme na zítřejší pokračování .... 

 


PartneřiMediální PartneřiFacebook