Druhý příměstský baseballový kemp U8

Před padesáti lety se intenzivně připravovali američtí astronauté k cestě na Měsíc a určitě při tom po očku sledovali baseball.

V tyto dny, avšak roku 2019, se naši hráči tvrdě připravovali na závěr sezóny a důležité turnaje, které je čekají hned na začátku září. V téměř kompletní sestavě procházeli náročným programem plným nových drilů, soutěží a nácviků herních situací.

Každodenním skvělým zpestřením náročných dní se staly dovednostní soutěže.

Všechny bavil běh na čas na první metu, který na konci týdne zvládali všichni pod 4 s (Sprinter David Homolka), skok z místa (Jumper Daniel Dirn), odpal ze stojanu (Homerun Boy Tomáš Resl), hod do dálky (Iron Hand Matyáš Karas). V oblíbeném homerun derby, soutěžním běhu dvou družstev po metách, neuvěřitelným způsobem excelovala teprve pětiletá Karolína Matoušková, která své starší spoluhráče strčila téměř do kapsy. Důležitou součástí kempu byl samozřejmě nácvik herních situací, zejména odpal z nadhozu trenéra, kde se všichni výrazně zlepšili. Nejvíce pak Melissa Maurer, Martin Machek a Andrej Gunea. Každý den byl zakončen zápasem a závěr týdne tradičním soubojem s rodiči.

Coach Tomáš Karas by rád poděkoval pomocníkům z řad U11, bez kterých by tento kemp prakticky nebyl možný. Ondřej Matoušek, Tobiáš Resl a Jakub Karas byli celý týden opravdovými profesionály a za jejich zodpovědný přístup mohou být jejich rodiče na ně opravdu hrdí.


PartneřiMediální PartneřiFacebook