Postup na Mistrovsví ČR U9 vybojován!

 

V sobotu 14. září se v Praze na Tempu setkaly týmy hráčů do 9 let v boji o postup na Mistrovství ČR. 

Plzeň čekala ve skupině utkání s Joudrs Praha a Painbusters Most. Do prvního utkání s Prahou plzeňští nastoupili jako favorité a po zahřívací první směně se začalo dařit nejen v obraně, ale i v útoku. Nezapomenutelný zážitek čekal hráče i diváky, kdy při plných metách krásným dalekým odpalem zařídila Lada Alešová grand slam  a vedení našeho týmu na 6:1. Další perfektní spoluprací Šimona Nového, Františka Němce a Lady Alešové s první metou byly uhrány tři rychlé auty, Petr Chramosta rychlými záběhy likvidoval případný přehoz 1. mety. V další směně přidali naši hráči maximální počet  doběhů v podobě pěti bodů a zvedli vedení na 11:1. I když se protivníkům z Prahy podařil pěkný odpal a běžeckým homerunem stáhli 2 body, výsledkem 11:3 Plzeň zaslouženě zvítězila.

I v dalším utkání s Painbusters Most Plzeň s převahou zvítězila, její bezchybná obrana nedovolila soupeřům jediný doběh. Nádherný zákrok v podobě chyceného prudkého odpalu předvedl na 3. metě Sebastian Škola a zařídil tak poslední aut utkání - konečný stav 9:0 pro Plzeň a jistý postup na MČR!

Plzeň nyní čekal velmi kvalitní soupeř - domácí Tempo Titans Praha. Až do 2. směny drželi naši hráči krok a vyrovnaný stav 2:2. Krásný dlouhý odpal zajistil vedení 6:2, soupeř ale využil chyb v poli, nejprve vyrovnal na 6:6, později přidal ještě jeden doběh. Plzeň bohužel neproměnila šanci na vyrovnání, prohrála 6:7.

Jednalo se o krásný turnaj, hráči spolu na hřišti komunikovali, povzbuzovali se a působili už jako vyzrálý tým. Poslední utkání se silným soupeřem našemu týmu ukázalo některé slabiny a stalo se motivací do dalšího tréninku. 

Na Mistrovství republiky v Blansku nám držte palce, bude to boj!

 
Odkaz na více fotografií: https://baseball21.rajce.idnes.cz/Kvalikace_MCR_U9_PRAHA_14.9.19_KLARA/

PartneřiMediální PartneřiFacebook