ČBP U11 v Trutnově

Letošní Český baseballový pohár U11 hostil ve dnech 14. – 16. 6. 2019 areál v Trutnově. Za extrémních veder a v závěru za vydatného deště se umístil z 19 účastníků náš tým na celkovém 11. místě. 

Naši hráči sehráli na turnaji několik strhujících zápasů, které nabídly drama do posledních vteřin. Šťastnějším týmem v nich byl bohužel soupeř, umístění tak zcela neodpovídá námi předvedeným výkonům. 

Po první kontumační výhře, tedy bez boje, začal turnaj pro náš tým prvním ostrým zápasem s dobře známým týmem Hluboké. Tento zápas byl opravdu strhujícím duelem, na který se obdivně dívali všichni ze soupeřů, kteří zrovna nebyli na druhém hřišti. A bylo opravdu na co se dívat. Úžasný zápas, kde jsme ještě před soupeřovou dohrávkou zápasu vedli 7:6, jsme bohužel prohráli 7:9 po srovnání stavu při dvou autech jediným soupeřovým odpalem do zadního pole. Po tomto opravdu výborném zápasu z naší strany náš výkon neklesal a Kotlářku jsme porazili opět ve vyrovnaném zápase 7:5. Následoval další nesmírně nešťastný zápas, kde jsme, opět po výborném výkonu, ztratili výhru v soupeřově dohrávce zápasu. Prohra 8:9 byla pro náš celek krutá a podepsala se i na psychice hráčů, a tak další zápas s týmem Kladna byl z naší strany trochu odevzdaný. Po prohře 1:5 bylo hlavním cílem trenérů namotivovat hráče do posledního duelu s týmem z Ostravy. Vyšlo to, do zápasu vletěl náš tým jako uragán a smetl Ostravu poměru 10:0. 

Za reprezentaci Baseballu Plzeň na tomto turnaji se opravdu nemusíme stydět a tímto je třeba všem hráčům za výkony zde předvedené poděkovat.

 


PartneřiMediální PartneřiFacebook