2. nadstavba RJZ U13 ve Spáleném Poříčí

Poslední zářijová neděle opět slibovala baseball v podání nejstarší kategorie RJZ. Za nádherného počasí se dostavili na Waterfield SP čtyři týmy. Náš plzeňský tým měl dohrát duel se Sharks Spálené Poříčí a se Sokolem Hluboká, naším největším rivalem. Toto utkání mělo rozhodnout o prvenství v základní části RJZ a nasazení prvního týmu do Play-off.

První utkání se Sharks SP se neslo ve vyrovnaném tempu, ve 4. směně se vývoj zápasu zdramatizoval díky čtyřbodovému homerunu Jana Perničky ze Sharks, ale nakonec Plzeň vítězí 13:10.

Poslední zápas dne proti Hluboké jsou naši hráči dobře naladěni a připraveni předvést dobrý výkon. Na kopec se postavil Matthew Baker, kečroval Filip Nedvěd. 

Jsme domácí, pálíme s nejlepší možnou pálkou, co máme. Směny ubíhají překvapivě rychle, nadhazovači drží svůj vysoký standart a pálkaře soupeřů relativně v klidu. Obrany předvádějí bezchybnou hru, doubleauty a chycené krádeže. 

Nakonec zápas končí výhrou Plzně 4:2 a Plzeň se dostává do čela RJZ U13. Play-off za týden tak začne zápasem 1. A 4.týmu, tedy opět zápasem Plzně a Sharks SP.

 


PartneřiMediální PartneřiFacebook