Spálené Poříčí 22. 9.

 

V prvním utkání se náš tým utkal s borci z Klatov. Na nadhozu exceloval Jakub Karas a celý zápas neumožnil soupeři příliš odpalů. Dobrá nálada v týmu, dobrá pálka a kvalitní hra v poli vyústily ve výsledek 14:3.

Úvod druhého zápasu s Wolfs Domažlice našemu týmu už tolik nevyšel. Se soupeřovým kvalitním rychlým nadhozem měli zpočátku naši pálkaři problémy, Wolfs se tak dostali brzy do vedení. Baseballisté Plzně se ale nepříznivým vývojem nenechali zaskočit, hráli velice týmově, podpořili i trochu rozhozený nadhoz a kečra. Vydrželi hrát s nadšením a bojovností až do konce a v napjatém závěru vybojovali cennou výhru 5:4. Ve vyrovnaných zápasech se síla týmu pozná nejvíce a v tomhle naši borci týmového ducha rozhodně ukázali.

Do zápasu se Sokolem Hluboká náš tým nastupoval v dobré náladě a s chutí zabojovat o dobrý výsledek. Soupeř ale naše hráče nepustil vůbec do zápasu. Rychlý nadhoz kontaktovalo jen několik našich pálkařů. A přes veškerou snahu se dařilo jen ztěžka zastavovat dobrou útočnou hru soupeře. Baseballisté Plzně se snažili hrát tzv. na riziko, zejména mezi metami, což nakonec i přineslo několik bodů.  Zápas skončil výsledkem 7:16. 

 


PartneřiMediální PartneřiFacebook